Перейти на русский язык

ONLINE КУРСIT-РЕКРУТИНГ
IT-РЕКРУТИНГ + HR менеджер в IT


Дізнайся як освоїти IT-професію з нуля

Реєструйся на онлайн курс
який відбудеться
30 листопада о 19:00
Бронювати місце
До старту залишилось:
На вебінарі проведемо розіграш одного місця навчання зі знижкою - 50%

1

Швидко знаходиш спільну мову з різними особистостями, але не знаєш, як застосувати цей skill?

Є така крута професія – спеціаліст з підбору персоналу для IT-компаній.

2

Хочеш зануритися у світ ІТ-рекрутингу та самореалізуватися у даній сфері?

Перші кроки найскладніші, тому ми допоможемо тобі правильно розставити пріоритети та визначитися з цілями.

3

Хочете знати правду про ІТ-рекрутерів та їхній кар'єрний ріст?

Приходьте на безкоштовне вступне заняття й отримайте всю інформацію від практикуючого тренера. Також на заході ти дізнаєшся методи пошуку джерел заробітку на фрілансі.

4

Бажаєш дізнатися ефективні фішки з пошуку кандидатів різної складності для IT компаній?

Ми розкажемо типажі кандидатів, що таке система рекомендацій і опишемо, як це працює та який дає результат.

Бронювати місце

Хто такий рекрутер?

Рекрутер займається пошуком кандидатів. Це такий багатозадачний активіст, який знає, де шукати розробників (в яких соцмережах, на яких ресурсах), як з ними спілкуватися і зацікавити в новій посаді. Рекрутер повністю організовує всі етапи співбесіди, проведення тестування, і разом з технічним спеціалістом надає усі фітбеки по кожному кандидату”. (Світлана Ященко, HR-директор в Skywell)

IT рекрутер - фахівець, який здійснює пошук, професійний відбір та наймає на роботу IT спеціалістів.

Скільки заробляють IT-Рекрутери?

Junior

(0-1 року досвіду)

$500+

Middle

(1-3 роки досвіду)

$1000+

Senior

(4 + роки досвіду)

$2500+

І це лише стабільна місячна ЗП! В IT компаніях є також бонуси за закриту вакансію від 100$ до 1500$!

Як зрозуміти, що прийшов час змінювати сферу діяльності та стати ІТ-рекрутером?

Не влаштовує рівень ЗП та й підвищення не плануються

Немає впевненості в кар'єрному зростанні та в тому, що твоя сфера – правильний вибір

Набридло працювати за графіком

Часто переробляєш і засиджуєшся на роботі

Під час розповіді про свою роботу друзям, не виникає відчуття гордості

Мрієш про комфортні умови: лаунж-зону, тренажерний зал, зацікавленість компанії зростанні співробітників

Переваги посади “IT-рекрутинг”:

1

Це престижно: IT-сфера - максимально комфортна і гідна сфера з масою social, можливістю навчання і професійного росту, "плюшок" і перспектив (можливість працювати віддалено чи переїхати в іншу країну).

2

Зручний графік: можна працювати віддалено,хоч на березі моря і в будь-який час. Офісний графік в IT-компаніях також достатньо лояльний (дозволяє приходити в офіс в інтервал з 9 до 12 години).

3

Кар'єрний ріст: можна розпочати з позиції Researcher, а далі стати Recruiter'ом, потім Senior Recruiter'ом, потім Lead Recruiter. Відповідно, зарплата збільшується пропорційно до твоєї позиції.

4

Комфортні умови праці: Ти можеш працювати як в офісах з великими open space площами до 500 кв.м, так і віддалено (з дому, кав'ярні, чи з будь-якого іншого комфортного для Вас місця).

Тренер курсу “IT-рекрутинг”
Христина Патинська

8 років займається підбором персоналу. Постійна робота над собою та прагнення до підкорення нових вершин дозволили Христині вже через 1 рік зайняти посаду Middle Recruiter. Має великий викладацький досвід, бере участь в різних HR конференціях, допомагає фахівцям-початківцям досягати успіхів і не сходити з обраного шляху! За її кар'єру було проведено більше 500 живих інтерв'ю та більше 200 коучингів.

Навчальний центр SkillUP в цифрах

8 років

Наші випускники успішно працевлаштовуються в лідируючі IT-компанії

54 міста

Випускники SkillUP працюють в IT-компаніях Канади, США, Нової Зеландії та Європи

198 тренерів

Практики з ТОП-ових IT-компаній викладають у SkillUP

36 000 студентів

Вже змінили своє життя завдяки SkillUP та отримали роботу своєї мрії

Бронювати місце
Відгуки випускників SkillUP
«Довго вагалась на який курс піти, бо люблю і малювати і цікавить веб-розробка, але найбільше люблю спілкування з людьми, спілкуючись з ними почуваю себе вільно і впевнено і вибрала саме цей напрям. Що тренери, що навчальний матеріал-усе було на висоті. Одразу ж видно, що підійшли серйозно. Окреме хочу сказати за домашні завдання та практику. На курсі її буде багато, це факт, але лафа тут не пройде. Це ж у ваших інтересах. В кінці курсу захист свого проекту та постанови на велике та світле майбутнє в ІТ. Щасти вам!»
Ольга
«Навчалась на курсі ІТ рекрутингу. Дуже задоволена, дізналась багато нового (до того працювала рекрутером, але не в ІТ сфері). Практика йде на реальних проектах, а це величезний плюс! Тренер дуже хороший, дякую тобі Міша!»
Марта
«Закінчила курс Рекрутингу в Наді та Міші - це дуже круті тренери !!! Усім рекомендую якщо іт рекрутинг, то SkillUp!!! Все було на висоті! Всім щиро вдячна)»
Катя
«Усім привіт) Хочу поділитися емоціями, які отримала за 6 тижнів навчання на курсі it recruiting )))) Тренер курсу мега крутий і позитивний, заняття проходили на одному диханні рівень знань, які я отримала на виході, вони просто незрівнянні з тим моїм повним нулем, з яким я прийшла на курс матеріали усі практичні і структурують весь процес роботи рекрутера. Щиро вдячна усій команді SkillUp, Тренеру Михайлу та найкращим одногрупникам)»
Тетяна
«Проходила курс рекрутингу. Все сподобалось, тренер Міша просто лапочка) Я дуже задоволена)»
Леся
«Пройшла курс ІТ-рекрутингу у Львівському офісі Skillup. Залишились лише позитивні враження та емоції, оскільки навчання було надзвичайно цікавим та швидким. Місячний інтинсив пролетів дуже швидко. За цей час було багато як теорії, так і практики. Були цікаві проекти з якими ми працювали. В кінці курсу був захист проекту, який приніс багато досвіду і відповідей на запитання. Хто хоче легко ввійти в ІТ сферу, без важких та не зрозумілих кодів програмування, ІТ-рекрутинг саме цей легкий та швидкий старт в ІТ.»
Діана
«Проходила курс по іт-рекрутингу. Викладав курс Михайло Цимбала. І на стільки його легко, професійно та доступно викладав, що навіть я, котра далеко від рекрутингу(оскільки за освітою я економіст), з першого заняття вникла з головою в курс. Навчання відбувалось досить легко, було багато як теоретичних, так і практичних завдань. Курсом я повністю задоволена, і раджу усім, хто планує змінитись щось в житті-почати з рекрутингу.»
Анастасія

Тривалість курсу:

  • 6 тижнів
  • 2 рази в тиждень
  • 30 годин

Вартість курсу:

  • 9000* грн

Реєструйся на онлайн курс
який відбудеться
30 листопада о 19:00