Netpeak Group – це група компаній з єдиною місією "перейти з третього світу до першого, не змінюючи свого географічного розташування". Для досягнення місії Netpeak Group працює у чотирьох напрямках:

Агентства performance-маркетингу Netpeak та інтернет-маркетингу Inweb надають послуги онлайн-маркетингу, допомагаючи тим самим розвиватися малому, середньому та великому бізнесу.

Продуктові SaaS-компанії: мультифункціональний SEO-сервіс Serpstat, система наскрізної аналітики Ringostat, набір SEO-продуктів Netpeak Software, LMS-система AcademyOcean, мультипродуктова компанія з власними контент-проектами та мобільними програмами Tonti Laguna створюють програмний продукт, який експортується за кордон, заводячи гроші в країну та розвиваючи фахівців на місцевому ринку.

Соціальні проекти, які допомагають змінювати менталітет українців. На даний момент запущено краудфандингову платформу для соціальних проектів Моє Місто та платформу з улаштування бездомних тварин Gladpet.org

Event-агентство Octopus Events проводить професійну конференцію з інтернет-маркетингу 8P; конференцію з інтернет-маркетингу, аналітики та інтернет-торгівлі eCommerce; конференцію з розвитку продуктових компаній SaaS-Nation і Online Advertising в Болгарії для того, щоб підвищувати компетенції компаній з СНД та допомагати їм ставати більш конкурентними на міжнародних