Міжнародна компанія Andersen — це команда, яка створює якісне програмне забезпечення для клієнтів на всіх континентах, крім Антарктиди. Компанія заснована у 2007 році і за цей час успішно пережила всі кризи, без скорочень та потрясінь, продовжуючи стійко зростати. Зараз ми — це понад 2300 співробітників та 14 офісів розробки у Білорусі, Україні, Польщі та Росії.

Andersen — роботодавець року за версією Habrahabr, призер премії HR-brand у Білорусі, посідає 1-е місце у рейтингу роботодавців на DOU.UA., входить до топ-10 IT-роботодавців на найбільших рейтингових майданчиках. За останніми даними американської аналітичної платформи Clutch, Andersen вийшов на перше місце зростання персоналу серед усіх аутсорсингових компаній, зайнятих у польському IT-секторі. Компанія Andersen зацікавлена ​​у швидкому професійному розвитку співробітників та підвищенні їх кваліфікації, готова інвестувати кошти та час. Тому нашою конкурентною перевагою вважається швидке зростання щодо зарплат, у тому числі.

Стажування в Andersen - це понад 600 прийнятих людей щорічно, 70% з яких залишаються в компанії, досягаючи завидних кар'єрних висот.

Стажер Andersen сміливо може розраховувати на:

  • високий професіоналізм менторів;
  • допомогу та підтримку у процесі навчання та при виході на комерційний проект після нього;
  • гарантоване працевлаштування за успішного проходження навчання

Працюючи з нами, ти виростеш як професіонал, побачиш світ і відчуєш, як своїми руками робиш його кращим.