Отзывы выпускников SkillUp

 

 

 

 

Наша команда займається проектуванням електроніки, програмуванням програмного забезпечення та розробкою вбудованого обладнання. Ключовий досвід Tech-Spark поєднує в собі інженерні послуги HW/SW та рішення M2M. Ми знаходимося в авангарді інженерного прогресу та допомагає компаніям у розробці інтелектуальної електроніки як консультанти та постачальники.

 

 

 

Precoro - міжнародна продуктова IT компанія, заснована у Києві. Наші клієнти - малі та великі компанії (Jysk, Canva, Algorythma, Cheerz) з більш ніж 70 країн.

Ми створюємо продукт для оптимізації процесу закупівлі. Працюємо з PHP, Symfony. Шукаємо в команду талановитих хлопців, які допомагатимуть нам створювати продукт, який робить внутрішні процеси компанії легшими. Наш ідеальний кандидат ніколи не зупиняється на досягнутому, готовий завжди вчитися, не боїться складнощів та фідбеку. З нами ти отримаєш ментора, який дасть чесний фідбек та вкаже як покращити свої навички, підтримку від команди ентузіастів та можливість створювати корисний продукт.

 

 

 

VRG Soft - Продуктово-аутсорсингова компанія, яка розробляє мобільні програми під Android та IOS протягом 5-ти років.

За цей час ми створили понад 100 додатків та веб-сайтів. Нашими проектами є Multiplex, Audio Books, Digital Inclusion, Smachno, Wellness. Головною цінністю нашої компанії є - сильна команда, спільна згуртована робота, використання новітніх технологій та дотримання кращих практик Agile для запуску робочого процесу. Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий спектр послуг, які охоплюють весь життєвий цикл мобільної та web-розробки. Наша мета – створювати додатки, які конкуруватимуть на ринку цифрових технологій.

 

 

 

Codica - is a software development company, building outstanding web applications. Our clients are startups and established businesses from the USA, Australia, Israel, and Europe. We are passionate about technology and innovation and love creating top-notch web apps with advanced web experience (SPA, PWA). Some facts about us:

✔ We are fans of Ruby and Javascript.

✔ We focus on Ruby on Rails, React, and Vue.js frameworks.

✔ Usually, our projects are full-cycle, from the client’s idea to a working solution.

✔ We don’t do outstaffing. Instead, we create our products in tight cooperation with stakeholders.

✔ We use Agile approach, and our employees are divided into teams. These are small enough to be mobile, managed independently of each other and comfortable to be part of.

 

 

 

Founded in 2019, FreySoft is a global provider of full-cycle software development services with headquarters in Kyiv, Ukraine. Our objective is to work on innovative projects that matter and bring value with the most balanced “personal life” / “work” ratio for our team.

The key areas of our activity include IT staff augmentation, web and mobile app development, MVP development for startups, integration & automatization, support & maintenance, legacy application transformation, UI/ UX product design, and AI-chatbots development.

 

 

 

Netpeak Group – це група компаній з єдиною місією "перейти з третього світу до першого, не змінюючи свого географічного розташування". Для досягнення місії Netpeak Group працює у чотирьох напрямках:

Агентства performance-маркетингу Netpeak та інтернет-маркетингу Inweb надають послуги онлайн-маркетингу, допомагаючи тим самим розвиватися малому, середньому та великому бізнесу.

Продуктові SaaS-компанії: мультифункціональний SEO-сервіс Serpstat, система наскрізної аналітики Ringostat, набір SEO-продуктів Netpeak Software, LMS-система AcademyOcean, мультипродуктова компанія з власними контент-проектами та мобільними програмами Tonti Laguna створюють програмний продукт, який експортується за кордон, заводячи гроші в країну та розвиваючи фахівців на місцевому ринку.

Соціальні проекти, які допомагають змінювати менталітет українців. На даний момент запущено краудфандингову платформу для соціальних проектів Моє Місто та платформу з улаштування бездомних тварин Gladpet.org

Event-агентство Octopus Events проводить професійну конференцію з інтернет-маркетингу 8P; конференцію з інтернет-маркетингу, аналітики та інтернет-торгівлі eCommerce; конференцію з розвитку продуктових компаній SaaS-Nation і Online Advertising в Болгарії для того, щоб підвищувати компетенції компаній з СНД та допомагати їм ставати більш конкурентними на міжнародних

Страница 1 из 4